Маловільшанська громада

Київська область, Білоцерківський район

Алгоритм дій для отримання часткового відшкодування витрат на оплату робіт з проведення незалежної оцінки шкоди та обсягу збитків

Дата: 17.01.2024 12:26
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

 

Алгоритм дій для отримання часткового відшкодування витрат на оплату робіт з проведення незалежної оцінки шкоди та обсягу збитків

 

Кому? Суб’єктам мікро-, малого та середнього підприємництва, майно яких пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації.

 

Що? Часткове відшкодування у розмірі 60% від суми загальних витрат, але не більше 60 тис. грн на оплату договору з суб’єктом оціночної діяльності, що провів незалежну оцінку шкоди та збитків відповідно до Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності (затверджена спільним наказом Мінекономіки та Фонду державного майна України від 18.10.2022 № 3904/1223)

 

Хто може отримати?

Суб’єкт мікро-, малого та середнього підприємництва (далі – Суб’єкт), який:

 • зареєстрований в Київській області;
 • майно якого знищено або пошкоджено у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації після 24 лютого 2022 року;
 • здійснював господарську діяльність неперервно не менше 12 місяців до 24 лютого 2022 року;
 • не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів за 2021 рік;
 • не визнаний банкрутом або стосовно якого не порушено справу про банкрутство, не перебуває у стадії ліквідації;
 • не має серед бенефіціарних власників юридичних осіб та громадян російської федерації та республіки білорусь.

 

Що потрібно подати!

Увага! Подача документів постраждалими суб’єктами здійснюється після укладання договору з суб’єктом оціночної діяльності на проведення незалежної оцінки шкоди і збитків та виконання зобов’язань по ньому у повному обсязі з 100 % оплатою вартості робіт.

 

Обов’язковий пакет документів включає:

 • Заявку за встановленою формою https://bit.ly/3K8cwJO;
 • Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних  осіб-підприємців та громадських формувань;
 • Засвідчену копію договору, укладеного з суб’єктом оціночної діяльності, та документу, що підтверджує фактичну оплату понесених витрат за договором (банківська виписка, платіжна інструкція тощо); 
 • Засвідчену копію акту виконаних робіт, проведених суб’єктом оціночної діяльності, або інший документ, що засвідчує факт виконання таких робіт відповідно до Методики; 
 • Засвідчену копію довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, або витяг з інформаційної системи органів ДПС щодо статусу розрахунків платника з бюджетом та цільовими фондами на дату подання Заявки; 
 • Засвідчену копію статистичної звітності – Форма № 3-борг за 2021 рік або довідку в довільній формі про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати та нарахувань до неї за 2021 рік, підписану керівником Суб’єкта (або особою, уповноваженою бути його представником на підставі довіреності); 
 • Засвідчену копію акту комісійного (технічного) обстеження об’єкта, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації, складеного згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 року № 473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд», або іншого документу, що підтверджує факт знищення або пошкодження майна та причинно-наслідковий зв’язок, що цю шкоду спричинено внаслідок збройної агресії російської федерації.
 • Довідку про банківські реквізити рахунку, на який здійснюватиметься перерахування суми коштів на часткове відшкодування;
 • Копію звіту про проведену незалежну оцінку збитків у рамках виконання договору.

 

Куди? Пакет документів подається у паперовому вигляді Департаменту економіки Київської обласної державної адміністрації (пл. Лесі Українки, 1, м. Київ, 01196).

 

Важливо! У разі подання неповного пакету документів такі документи не реєструються і повертаються претенденту. 

 

Розгляд заявок

 

Відбір заявок Суб’єкта на відшкодування здійснює комісія, затверджена розпорядженням КОДА. Комісія буде збиратися за потребою, але не рідше одного разу на місяць.

 

Комісія проводить аналіз отриманих заявок та пакету документів на предмет відповідності вимогам Порядку. За результатами засідання складається протокол засідання, в якому щодо кожного претендента зазначається про прийняття одного з таких рішень:

 • про надання часткового відшкодування з визначеним його розміру; 
 • про відмову в наданні часткового відшкодування, якщо не виконуються умови, передбачені Порядком, а також у разі вичерпання ліміту коштів на відповідний пункт заходів Програми на поточний (бюджетний) рік.

 

Протоколом засідання комісії затверджується реєстр для здійснення часткового відшкодування за визначеною формою.

 

Протягом 5 робочих днів з дати прийняття комісією рішення Департамент економіки письмово інформує кожного заявника про прийняте рішення. 

 

Надання часткового відшкодування

 

Департамент економіки на підставі протоколу комісії подає Департаменту фінансів обласної державної адміністрації підготовлену заявку на фінансування за умови наявності помісячних бюджетних призначень.

 

Надання часткової компенсації здійснюється Департаментом економіки після отримання фінансування шляхом перерахування суми коштів обласного бюджету в обсязі, затвердженому протоколом комісії та відповідно до затвердженого реєстру, на рахунок заявника, банківські реквізити якого зазначені у поданій ним довідці. 

 

Звертаємо увагу! Перерахування коштів органами Державної казначейської служби здійснюється з урахуванням особливого режиму розрахунково-касового обслуговування розпорядників (одержувачів), бюджетних коштів, передбаченого постановою КМУ від 09 червня 2021 року № 590.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь