Обережно СКАЗ!!!
Дата: 11.10.2022 12:49
Кількість переглядів: 157
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04358619/a5d6c05205e9d93dd05f9c3b67fc1e9d.jpg)
В зв’язку з розширенням території загрозливої зони визначеної протокольним рішенням спільного засідання ДНПК при Білоцерківській РДА та Білоцерківській міській раді, в межах населених пунктів Маловільшанської територіальної громади: с.Бакали, с. Мала Вільшанка, с. Сорокотяги – ПРОСИМО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ УТРИМАННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН (кішок, собак) І ЩОРІЧНО, В ОБОВЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ НАДАВАТИ СВОЇХ УЛЮБЛЕНЦІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ ПРОТИ СКАЗУ!!!
« повернутися