Маловільшанська громада

Київська область, Білоцерківський район

Як самостійно завантажити довідку про відсутність заборгованості

Дата: 07.12.2021 19:24
Кількість переглядів: 345

Фото без опису

Як самостійно завантажити довідку про відсутність заборгованості?

 

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка), відповідно до абзацу другого п. 5 Порядку № 733 формується за відсутності у платника за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та/або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Довідку, яка містить QR-код для здійснення автентифікації інформації, платник податків самостійно може завантажити через Електронний кабінет, в підрозділі «Довідка про відсутність заборгованості» розділу «Реєстри». Для цього необхідно:

- заповнити рядки: код ЄДРПОУ/РНОКПП, де зазначають ЄДРПОУ юридичної особи або РНОКПП (індивідуальний податковий номер) фізичної особи, залежно від того, хто отримував Довідку; номер, що є номером Довідки; дата, що є датою видачі Довідки;

- натиснути кнопку «Пошук» (після цього внизу сторінки з’явиться відповідна електронна Довідка, яка містить QR-код);

- натиснути кнопку «Скачати» (після чого Довідка завантажиться та її можна роздрукувати).

Роздрукована Довідка може бути подана за місцем вимоги, оскільки достовірність її підтверджується спеціальним QR-кодом.

За QR-кодом Довідки, зісканувавши його, автоматично здійснюється перехід на сторінку Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС, та перевіряється подана Довідка.

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

 

Чи подається заява за ф. 1-ЄСВ підприємцем, який планує одночасно провадити незалежну професійну діяльність?

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє наступне. Якщо фізична особа зареєстрована як підприємець та при цьому така особа розпочинає незалежну професійну діяльність, то вона подає до контролюючого органу за місцем свого постійного проживання заяву про взяття на облік платника єдиного внеску за формою № 1-ЄСВ з позначкою «Зміни» та копію документа, що підтверджує право фізичної особи на ведення незалежної професійної діяльності, протягом 10 календарних днів після державної реєстрації незалежної професійної діяльності у відповідному уповноваженому органі та отримання документа, що підтверджує право фізичної особи на ведення незалежної професійної діяльності.

Оскільки, відповідно до п. 7 розд. ІІІ Порядку № 1162 якщо фізична особа зареєстрована як підприємець та провадить незалежну професійну діяльність, така фізична особа обліковується в контролюючому органі як фізична особа – підприємець з ознакою провадження незалежної професійної діяльності.

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

 

Застосування РРО кредитними спілками

 

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє наступне.Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами доповненнями (далі – Закон № 265) встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (далі – РК).

Згідно з п. 6 частини першої ст. 4 Закону України від 12 липня 2001 року №2664-ІІІ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2664) фінансовими вважаються, зокрема, послуги з надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. До фінансових установ належать, зокрема кредитні спілки (п. 1 частини першої ст. 1 Закону № 2664).

Тому, кредитні спілки зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО) при проведенні розрахунків за надані фінансові послуги з прийняттям/видачею готівкових коштів.

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

 

Новації в Єдиному вікні подання електронної звітності

 

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що Державна податкова служба України додала нові версії електронних документів в «Єдиному вікні подання електронної звітності» ( версія 1.29.25.0). А саме:

F/J 1311405 - Заява про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій за ф. № 1-РРО;

F/J 1411404 - Довідка про резервування фіскального номера реєстратора розрахункових операцій за ф. № 2-РРО;

F/J 1413404 - Реєстраційне посвідчення за ф. № 3-РРО;

F/J 1313604 - Заява про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій за ф. № 4-РРО;

F/J 1413604 - Рішення про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій за ф. № 5-РРО;

F/J 1413704 - Довідка про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій за ф. № 6-РРО;

J1311504 - Заява про реєстрацію реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за ф. № 1-РРОВ;

J1411504 - Довідка про резервування фіскального номера реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за ф. № 2-РРОВ;

J1413504 - Реєстраційне посвідчення за ф. № 3-РРОВ;

J1313804 - Заява про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за ф. № 4-РРОВ;

J1413804 - Довідка про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за ф. № 5-РРОВ;

J1413904 - Рішення про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за ф. № 6-РРОВ;

F/J 1316104 - Довідка про опломбування реєстратора розрахункових операцій за ф. № 1-ЦСО.

F/J 1316604 - Заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій. Форма № 1-ПРРО;

F/J 1317104 - Заява про включення до Реєстру ЦСО РРО за ф. № 1-РЦСО;

F/J 1417202 - Витяг з Реєстру ЦСО РРО за ф. № 3-РЦСО;

F/J 1311304 - Заява про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки за ф. № 1-КОРО;

F/J 1414804 - Рішення про скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій за ф. № 3-КОРО;.

F/J 1312003 - Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність

S0100310 - № 3 (річна) Звіт про рух грошових коштів (за прямим методом) (Наказ Мінфіну від 09 липня 2021 року № 385 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку» зі звіту за 2021 рік).

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь