Маловільшанська громада

Київська область, Білоцерківський район

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!! ВЛАСНИЙ ДІМ НА СЕЛІ

Дата: 02.09.2021 15:48
Кількість переглядів: 739

Фото без опису

ВЛАСНИЙ ДІМ НА СЕЛІ

Відділ соціального захисту та обслуговування населення Маловільшанської сільської ради повідомляє, про цілеспрямовану роботу по виконанню Програми «Власний дім».  Яка рішенням облради від 30.05.2019                 № 577-28-VII затверджена в новій редакції, на сьогодні є фактично єдиним дієвим механізмом, що дає можливість сільським жителям покращити особисті житлові умови, через отримання пільгових довгострокових кредитів, на будівництво житла та його благоустрій під 3% річних (багатодітним сім’ям безвідсотково). На такі цілі та в таких межах:

- 400 тис. гривень для спорудження нового житлового будинку;

- 250 тис. гривень для реконструкції житлового будинку або добудови незавершеного будівництвом житла;

- 300 тис. гривень для придбання житла у сільській місцевості;

- 100 тис. гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій.

Суми кредитування визначаються кошторисним розрахунком або експертною оцінкою вартості житла.

Правом, на отримання пільгового кредиту зі ставкою 3 % річних можуть скористатися громадяни України, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають (або за умови переселення для постійного проживання) в сільській місцевості  та працюють на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, в особистих селянських господарствах, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах, в тому числі громадяни, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (або члени їх сімей у разі призову таких осіб під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період), та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб (далі – індивідуальні забудовники).

Кредит індивідуальному забудовникові надається на строк до 20 років, але не більш як до досягнення позичальником пенсійного віку відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років, з внесенням за користування ним плати у розмірі 3 відсотки річних, постанова КМУ від 05.10.1998р. №1597 Про затвердження правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовником житла на селі.

Для отримання пільгового довгострокового кредиту необхідно:

 

  • постійно проживати у сільській місцевості;
  • підтвердити свою платоспроможність;
  • забезпечити виконання зобов’язань із повернення кредиту.

 

Надання кредиту здійснюється на підставі кредитного договору, що укладається після підтвердження права позичальника на його одержання та визначення суми кредиту.

 

Для підтвердження права на одержання кредиту та визначення його суми індивідуальний забудовник або уповноважена особа надає до Фонду:

1) заяву про надання кредиту;

2) клопотання органу місцевого самоврядування про надання кредиту;

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України індивідуального забудовника.

У разі відсутності у документі, що посвідчує особу, відомостей про зареєстроване місце проживання – довідку про реєстрацію місця проживання, видану органом реєстрації відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (крім осіб, місце проживання яких зареєстроване на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей);

4) довідки про реєстрацію місця проживання;

5) документи, необхідні для визначення рівня платоспроможності позичальника (довідку про доходи позичальника і членів його сім’ї, одержані за попередні шість місяців, та/або довідку, видану органом місцевого самоврядування, про ведення особистого селянського господарства);

6) інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність або відсутність у власності житла;

7) копію документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою (крім випадків придбання житла);

8) проектну документацію або будівельний паспорт, вартість виготовлення яких може входити за згодою позичальника до суми кредиту (крім випадків придбання житла);

9) документи, що підтверджують працевлаштування в сільській місцевості;

10) заяву власника житла чи об’єкта незавершеного житлового будівництва про згоду продати його із зазначенням погоджених з позичальником ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу (в разі придбання житла);

11) документи, що підтверджують статус осіб, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (у разі наявності);

12) відомості відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», внесені до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб»

 

Надання кредиту не поширюється на громадян України, які отримали на будівництво індивідуального житла позики, в тому числі банківські кредити, з пільгами за рахунок коштів бюджетів, компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб відповідно до інших нормативно-правових актів.

         Фінансування кредиту здійснюється виключно у безготівковій формі, шляхом перерахування кредитних коштів на особистий рахунок позичальника.

Погашення кредиту проводиться рівними частинами, щоквартально, згідно з графіком. Відсотки нараховуються на залишок суми кредиту і сплачуються щоквартально.

 

Бажаючі отримати детальнішу консультацію можуть звернутися безпосередньо до фахівців Київського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (Адреса: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, тел.(044) 235-14-06,   е- mаіl: fond_gutnichenko@ukr.net). Також отримати детальнішу інформацію можна звернувшись безпосередньо до старостів сіл та до відділу соціального захисту та обслуговування населення Маловільшанської сільської ради, с.Озерна, вул. Богдана Хмельницького, 39.  Тел. (0456) 3-27-188.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь